PROČ SE STÁT ČLENEM?

Obklopujete se rádi designovými kousky nábytku, máte rádi krásné věci? Nakupovali byste rádi nábytek, osvětlení, textílie, podlahoviny, umění či designové doplňky za DZ CENY, které jsou pořád až o 10% příznivější? Potěšilo by Vás koupit si něco vysněného v měsíční PROMOTION orientované vždy na jeden konkrétní produkt např. židle, jejichž cena bude až o 17% nižší ?

JAK DZ FUNGUJE?

Produkt, který si chcete koupit vyberte si ho v showroomech či na webu našich obchodních partnerů. Pro získání příznivější ceny se musíte nejprve zaregistrovat a poté produkt objednat přes objednávku. V případě, že již zaregistrovaní jste, můžete již přímo objednávat. Převážnou většinu zboží si můžete v showroomech našich partnerů prohlédnout či vyzkoušet.

JAK SE ZAREGISTROVAT?

Kliknětě na zelené políčko REGISTRACE vpravo nahoře, vyplňte jméno, příjmení, email a heslo a můžete se ponořit do světa designu a začít objednávat.

JAK OBJEDNÁVAT?

PŘIHLAŠTE SE emailem a heslem a následně vyplňte formulář objednávky, my pro Vás vybrané zboží, po úhradě 70% zálohy, objednáme u našich partnerů. Jen tímto způsobem můžete získat příznivější cenu!

TERMÍNY DODÁNÍ?

Jsou běžně 4-8 týdnů ode dne přijetí objednávky v pracovní den. V případě zpoždění dodávky z důvodu způsobeného třetí stranou budete informováni DZ konzultantem o přesném termínu dodání.

SPECIÁLNÍ PODĚKOVÁNÍ

Nakoupíte-li v kalendářním roce za více než 100.000Kč, získáte exkluzivní sadou sklenic od českého designéra Bořka Šípka a to během prvního kalendářního měsíce v nadcházejícím roce.